آخرين اخبار ايران وجهان
يادداشت سردبير
گزيده هاي اخبار خارجي
ترجمه اين سايت به زبانهاي جهان

تبلیغات


137   7553
تاریخ انتشار: 1394/10/20 13:21
مالباخته در بیمارستان تحت درمان است
4 جوان زورگیر برای سرقت مقداری پول مالباخته را مورد اصابت ضربات چاقو قرار دادند.

 ساعت 19 شب گذشته، شخصی به هويت "تقی"  درحالیکه یک برگ مرجوعه قضایی از دادسرای ناحيه 18 در دست داشت به دايره اطلاعات کلانتری 153 شهرک ولیعصر مراجعه کرد. 

 شاکی به ماموران اظهار داشت:"چند سارق زورگیر از برادرم  هنگامیکه از محل کار به خانه برمی گشت در خیابان  سپيده جنوبی با ضربات چاقو، اقدام به سرقت مبلغ 8میلیون و 400هزار تومان وجه نقد، كارت ملی، شناسنامه، عابر بانك ملی، كيف پول و گوشي موبايل نموده و متواری شدند. 
 
وی ادامه داد: برادرم که قسمت‌های مختلف بدن دچار جراحت ناشی از ضربات چاقو شده بود به بیمارستان منتقل شده و هم اکنون تحت درمان است. 
 
به دنبال اظهارات برادر شاکی و با عنایت به دستور مقام قضایی بلافاصله تیمی از ماموران اطلاعات این کلانتری رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. 
 
 با توجه به اينكه شاكی سارقين را شناسائی کرده بود، عوامل تخصصی کلانتری با اخذ دستور قضائي به محل مخفيگاه متهمين در آدرس خیابان سپيده جنوبي اعزام شدند و طی يك عمليات پليسی و غافلگير كننده موفق به دستگيری سارقين به هويت های 1- "افشار" 2-"احسان" 3-"هوشنگ" 4- "افروز" شدند. 
 
سرهنگ علی شریفی رییس کلانتری 153شهرک ولیعصر درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: 4 جوان تبهکار به كلانتري منتقل شدند و يك دستگاه خودرو پرايد متعلق به احسان" توقیف و پرونده آنان در اختبار مقام قضایی قرار گرفت. 
 
انتهای پیام/
ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*