آخرين اخبار ايران وجهان
يادداشت سردبير
گزيده هاي اخبار خارجي
ترجمه اين سايت به زبانهاي جهان

تبلیغات


10461   3791
تاریخ انتشار: 1394/11/30 11:29
خبرگزاري ايران داغ
سپیده خداوردی، جزو اولین نفراتی بود که برای همکاری با فخرالدینی تست داد و به گفته خودش اولین دختر ایرانی بود که «کنترباس» می‌نواخت.
 
 
سپیده خداوردی بازیگر و نوازنده در گفتگو با خبرنگار صداوسيما درباره بازگشت خود به ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک گفت: زمانی که استاد فخرالدینی تصمیم به تشکیل ارکستر ملی گرفتند، من جزو گروه اولیه‌ای بودم که برای همکاری با وی تست دادم و در واقع اولین دختر ایران بودم که «کنترباس» می‌نواخت.
 
وی افزود: در تمام مدتی که استاد فخرالدینی در ارکستر ملی حضور نداشتند، ترجیح دادم که به حرمت استاد فخرالدینی با ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک همکاری نداشته باشم.
 
نوازندگی خانم بازیگر همراه با فرهاد فخرالدینی در ارکستر ملی + عکس
 
وی ادامه داد: در طی این یازده سال اخیر با گروه‌های بسیاری از جمله ارکستر سمفونیک بهمن، گروه مهرآوا و گروه شهناز همکاری کرده‌ام که عید نوروز به همراه گروه شهناز در ارمنستان تور کنسرت را خواهیم داشت.
 
وی در رابطه با فعالیت جدید تلویزیونی و پیشنهادات بازی خود بیان کرد: جدیدترین پیشنهادم برای ماه مبارک رمضان بود که به علت تکراری بودن نقش، آن را نپذیرفتم. متاسفانه یا خوشبختانه بیشتر نقش‌هایی که به من پیشنهاد می‌شود شخصیت‌های مثبت و تکراری هستند. برای همین فعلا تمرکزم را بر روی موسیقی گذاشته‌ام.
 
 
 
انتهای پیام/
ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*