آخرين اخبار ايران وجهان
يادداشت سردبير
گزيده هاي اخبار خارجي
ترجمه اين سايت به زبانهاي جهان

تبلیغات


10435   8591
تاریخ انتشار: 1394/11/26 22:39
خبرگزاري ايران داغ
فرمانده انتظامی شهرستان گراش از دستگيری كارمند يكی از بانك های آن شهرستان خبر داد كه اقدام به اختلاس مبلغ 132 ميليارد و 730 ميليون ريال كرده بود.

سرهنگ دوم "علي بابايی" گفت: به دنبال دريافت اطلاعاتی مبنی بر اختلاس يكی از كارمندان، يك بانك در شهرستان "گراش"، موضوع در دستور کار پليس آگاهي قرار گرفت.  
وی ادامه داد: در اين خصوص ماموران با هماهنگی مقام قضائی، تحقيقات خود را آغاز كردند  و با به کارگيری شگردهای پليسی، از صحت موضوع مطلع شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان "گراش" تصريح کرد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و اخذ استعلامات از آن بانك، سرانجام محل اختفاء كارمندی كه پس از اختلاس متواری شده بود، شناسايي و دستگير شد.  
سرهنگ دوم "بابايی" ادامه داد: پس از دستگيری متهم، وی به اختلاس مبلغ 132 ميليارد و 730 ميليون ريال از آن بانكی در آن مشغول به كار بوده، اقرار كه وی با تشكيل پرونده به مراجع قضايی معرفی و به جرم اختلاس روانه زندان شد.
وی با اشاره به نقش باورهای دينی و فرهنگ اعتقادی در پيشگيری از وقوع انواع جرايم وآسيب های اجتماعی، ريشه شکل گيری اغلب جرايم بخصوص جرايم مالی را در زياده خواهی و حرص و طمع دانست.
انتهای پیام/

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*