آخرين اخبار ايران وجهان
error.
يادداشت سردبير
گزيده هاي اخبار خارجي
ترجمه اين سايت به زبانهاي جهان

10421   3168
تاریخ انتشار: 1394/11/25 22:58
«غول» با تیر پلیس زمینگیر شد+عکس
تبهکار شرق پایتخت در حین فرار از دست پلیس تهران با تیر ماموران زمینگیر شد.
 در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در محدوده جنوب شرق تهران؛ كمیسیسون پیشگیری از سرقت در کلانتری 121سلیمانیه  به جهت شناسایی سارقین تشکیل شد و تیمی از ماموران تخصصی این یگان تحقیقات خود را در این رابطه آغاز کردند.  
  
تحقیقات ادامه یافت تا اینکه در تاریخ 23بهمن ماه افسرگشت خودرویی این در حین گشت زنی در آدرس خیابان نبرد كوچه طاهری به یك دستگاه خودروپراید سفیدرنگ با دو نفر سرنشین ( یک نفر آقا و یك نفر خانم ) كه در اواسط كوچه حضور داشتند مشكوك كه به محض مشاهده واحدگشت افراد مذكور با سوارشدن بر خودرو از موقعیت متواری و طی تعقیب و گریز فراوان راننده خودرو اعلامی بدون توجه به دستور ایست پلیس به خیابان ائمه اطهار ادامه مسیر داشته و واحدگشت به جهت متوقف نمودن خودرو اقدام به شلیك 1 تیرهوایی می‌کند.  
 
  
ولی كماكان راننده بدون توجه به دستورات پلیس به فرار خود ادامه داد تا اینکه خودرو متوقف و سرنشینان با رها نمودن خودرو به صورت پیاده هركدام به سمتی اقدام به فرار کردند كه با هوشیاری عوامل کلانتری از سرنشینان، زن جوان در چهارراه ائمه اطهار دستگیر شد.  
  
دومین متهم نیز با توجه به جثه تنومندش به فرار خود ادامه می‌داد، برابر قانون بكارگیری سلاح و عدم توجه فرد مذكور به ایست های مكرر پلیس به ضرب یک گلوله زمینگر شد.  
  
تبهکار مجروح خود را به هویت "محمد" معروف به غول معرفی کرد و ماموران در بازرسی خودرو یك دیلم ( ادوات سرقت منزل) به همراه مقداری طلاجات كشف کردند و با كشف اموال و تحقیقات اولیه محقق شد نامبردگان از سارقین به نام در امر سرقت منزل در سطح منطقه می باشند.  
  
همچنین در تحقیقات بعدی كه توسط پایگاه ششم پلیس آگاهی صورت گرفت متهمین به بیش از 35 فقره سرقت منزل معترف شده كه با هدایت متهمان آدرس محل سرقت ها شناسایی و با دستور مقام محترم قضایی متهمان به جهت كشف سرقت های مشابه در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگالهی تهران بزرگ قرار گرفتند.   
  
سرهنگ محمود مالمیر رئیس كلانتری 121 سلیمانیه در پایان خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه دامنه بزه انسابی متهمان گسترده است و تلاش و تحقیقات پلیسی در جهت شناسایی مالباختگان و دستگیری دیگر مرتبطان این پرونده کماکان ادامه دارد از شهروندانی که از  سه ماه گذشته تاکنون از منزل آنان در محدوده جنوب شرق تهران سرقت صورت گرفته خواست تا جهت طرح شکایت و یا پیگیری پرونده به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان پیروزی،خیابان نبرد شمالی خیابان شهید بیدی مراجعه کنند.  
  
 

انتهای پیام

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*