آخرين اخبار ايران وجهان
error.
يادداشت سردبير
گزيده هاي اخبار خارجي
ترجمه اين سايت به زبانهاي جهان

10349   2036
تاریخ انتشار: 1394/11/15 09:22
ايران داغ
اولین دیدار برای ازدواج می‌تواند به خاطره‌انگیزترین و شیرین‌ترین خاطره ابتدای آشنایی شما باشد به شرطی که با اشتباهات خود آن را خراب نکنید.

 
 قرار ملاقات‌های آشنایی برای ازدواج هیجان‌انگیزترین و شیرین‌ترین و در عین حال پراضظراب‌ترین قرارملاقات‌های زندگی افراد محسوب می‌شوند که با کمی مراقبت می‌توان آن را به خاطره‌انگیزترین لحظات زندگی تبدیل کرد. برخی از دختران و پسران به علت بی‌تجربگی و عدم آگاهی از مسائل مربوط به ازدواج در اولین قرار آشنایی واکنشی ضعیف و نادرست از خود نشان می‌دهند که گاهی منجر به قطع رابطه یا سوء تفاهم‌هایی بین طرفین می‌شود.
 
یکی از اشتباهات متداول در اولین قرار ملاقات‌ها برای ازدواج، زیاد صحبت کردن و اشاره به موضوعات جزئی و بی‌اهمیت است. گاهی اوقات دختر و پسرها در اولین جلسه آنقدر وارد جزئیات و مسائل بی‌اهمیت می‌شوند که نه تنها از بحث و هدف اصلی دور می‌شوند بلکه حوصله طرف مقابل را سر می‌آورند و او را کسل می‌کنند. یادتان باشد در اولین جلسه آشنایی باید به طور مختصر و مفید صحبت کنید و راجع به مسائل شخصی و تجربه‌های عاطفی گذشته‌تان صحبت نکنید.
 
در اولین ملاقات هیچ دلیلی ندارد راجع‌به مسائل عاطفی یا جنسی صحبت کنید. بیشتر صحبت‌های شما باید راجع‌به هدفتان از ازدواج و معیارهایتان باشد. صحبت کردن راجع به مسائل عاطفی و جنسی، شما را از بحث اصلی دور می‌کند. این اشتباه را معمولا مردان بیشتر از زنان مرتکب می‌شوند و بهتر است از آن جلوگیری کنند زیرا صحبت راجع به این مسئله علاوه بر اینکه باعث ایجاد نگرشی منفی به شما می‌شود، آرامش و احساس راحتی زنان را از بین می‌برد.
 
توجه نکردن به فرد مقابل و صحبت‌های او یکی دیگر از مشکلاتی است که در اولین قرار همه چیز را خراب می‌کند. در اولین ملاقات باید به طرف مقابل خود و صحبت‌ها و رفتارهایش به دقت توجه کنید تا هم به شخصیت او احترام بگذارید و هم بتوانید به‌درستی تشخیص دهید که او فردی مناسب برای ازدواج با شما است یا خیر. بسیاری از دختران و پسران در جلسه اول آشنایی به طور مکرر به گوشی موبایل خود نگاه می‌کنند. یادتان باشد قبل از اولین قرار ملاقات گوشی خود را خاموش کنید.
 انتهای پیام/
ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*